Corvitac Pig-Counter

Cortivac Pig-Counter je inovativní kamerový systém, který automaticky zaznamenává počet zvířat během procesů jako jako je nákup a prodej nebo přemístění prasat, kde jsou potřeba znát přesná čísla. Kamerový systém automaticky generuje počty na videu, které lze také použít k automatizaci dokumentace a zajištění komplexního sledování vašeho chovu. Systém je rovněž schopen zahrnout možnost automatického hlášení příslušným vnitrostátním orgánům.

Systém zahrnuje i software včetně aplikace pro stolní i mobilní zařízení. Díky automatickému rozpoznávání založenému na umělé inteligenci systém neropoznává lidi, kteří se tak bez problémů mohou pohybovat mezi prasaty a systém je nazapočítá. Systém také rozpozná, zda se prasata vracejí zpět do opačného směru. Videa jsou následně zpracována a výsledek lze zobrazit v aplikaci nebo na PC. Pig-Counter nevyžaduje ke svému provozu internet.

Název firmy: corvitac GmbH
Telefon: +49 173 4237545
Email: info@corvitac.de
Adresa webu https://corvitac.com/en/the-pig-counter/pig-counter-m/

 

Smartbox One

 

  • Integrované senzory (teplota vzduchu, vlhkost, C02, úroveň světla)
  • Napájení (vestavěná baterie, AC / DC adaptér, možnost solárního panelu, možnost externí baterie)
  • 2,4 “ obrazovka (dotyková tlačítka, IP65 Box)
  • Konektivita (GPRS / LTW / WiFi, možnost GPS, Lora / NB-IoT Ready)
  • Až 4 externí senzory (protokoly I2C nebo RS485 Modbus)
  • Naplánujte (zapnuto / vypnuto) pravidla automatizace

 

 

PIGonomic

PIGonomic je nástroj pro správu, který využívá stávající data k optimalizaci ekonomické maximalizace přidané hodnoty při chovu prasat na výkrm . Výsledkem jsou jasná doporučení získaná na základě algoritmu, který zohledňuje všechna provozně dostupná data. Díky PIGonomic dostane zemědělec pouhým stisknutím tlačítka jasné prohlášení o nejekonomičtější metodě pro maximální využití omezeného faktoru ve stáji.

Pomocí algoritmu PIGonomic automaticky vypočítá přidanou hodnotu v budoucnu na základě dalšího marketingu. Za tímto účelem jsou všechny dostupné interní údaje propojeny se souborem velkého množství dat. Pokud nejsou zcela k dispozici, jsou doplněny údaji z testovacího pole.

Nejprve jsou náklady, které lze přímo rozdělit, spojeny s každým prasetem. Z toho se určí optimální porážková hmotnost z čistě ekonomického hlediska s využitím vašich vlastních údajů o porážce. Porovnávají se marketingové procesy jako FOM nebo AutoFOM.  V dalším kroku jsou porovnány postupy při výkrmu. Zemědělec může libovolně určovat rytmus prodeje a kontrolovat, zda je přeprava využívána ekonomicky nebo zda lze vhodnějším tříděním podle hmotnosti dosáhnout vyšší návratnosti.

Název firmy: Meier – Brakenberg GmbH & Co. KG
Telefon: +49 (5262) ​​993 99-0
Email:
Adresa webu https://www.meier-brakenberg.de/

 

Lubratec ® Smart – Inteligentní stabilní klimatický systém

S Lubratec Smart můžete implementovat moderní stabilní klimatizační technologii prostřednictvím inteligentníhoů Všechny produkty můžete ovládat a regulovat centrálně. V aplikaci Lubratec SmartApp máte vždy kompletní přehled o svých produktech a příslušných nastaveních. Stabilní měření klimatu jsou přenášena pomocí dálkové rádiové technologie. Tímto způsobem jsou všechna data odesílána energeticky efektivně a snadno na větší vzdálenosti.
Název firmy: HUESKER Synthetic GmbH
Telefon:
Email:
Adresa webu https://www.huesker.de/agrar/produkte/lubratec-smart/