O nás

AGROPRESS.CZ vzdělává a kultivuje zemědělství další dekádu

Zemědělství se stále vyvíjí jako každý jiný obor, a je přirozené i zde dostávají prostor inovace a nové trendy. Společným motivem pro živočišnou i rostlinnou produkci je trvalé zvyšování efektivity s akcentem na udržitelnost. Cestou je vzdělávání. Se vznikem AGROPRESSu se splnila potřeba prezentovat informace výstižně a srozumitelně jak pro odborníky, tak pro všechny zájemce. Za našeho více jak desetiletého působení jsme se stali mediálními partnery předních zemědělských akcí, navázali jsem spolupráci s jednotlivými chovatelskými svazy, zemědělským svazem České republiky a zemědělskými školami.

„Žijeme zemědělstvím on-line“

Motta se AGROPRESS.CZ drží už od samého začátku a v dnešní moderní době je to téměř nutnost. Jak jinak bychom pak mohli našim čtenářům přinášet bezprostřední informace z dění v zemědělském světě. Ať už to jsou třeba důležité termíny pro podání dotací, průběh žní, konání zemědělských událostí nebo výsledky z chovatelských dnů, které jsou oceněním celoroční chovatelské práce. Právě proto jsme vysoce sledovanou z odbornou stránkou na sociálních sítích.

Zemědělství v číslech – nejen nadšení, ale i ekonomika k tomu patří

Cílem každé produkce je adekvátní zisk. I proto se pravidelně zabýváme komoditním zpravodajstvím a s tím souvisejícími statistikami ať už je to vývoj cen hlavních komodit, početní stavy zvířat, vývoj osevních ploch nebo počty lidí v zemědělství.

Přinášíme analýzy a prognózy. V této oblasti chystáme řadu novinek, protože není v současné době relevantní médium, které by se problematice zemědělské ekonomiky věnovalo v souvislostech.

Věda a praxe – AGROPRESS.CZ cíleně zrychluje přenos informací mezi vědeckými objevy a praxí.

I na poli vědy jde zemědělství stále kupředu a je proto nutné sledovat nové trendy a jejich postupné zavádění do praxe. Proto i tyto informace jsou součástí obsahové strategie agropressu.

A v neposlední řadě jsou tu různé zemědělské podniky, kde se všechny výše zmíněné informace potkávají v praxi. Prostřednictvím našich reportáží tak do těchto podniků můžete nahlédnout s námi.

Váš kolektiv autorů


Kontakt na redakci:

 FACEBOOK – https://www.facebook.com/agropress.cz/?ref=aymt_homepage_panel


Inzerce na webovém portálu AGROPRESS.CZ

V případě zájmu o reklamu na webovém portálu kontaktujte:

Ing. Marcelu Otrubovou – mail: marcela.otrubova@agropress.cz


Spolupráce

Agropress.cz je hlavním mediálním partnerem firmy FARMCZSYSTEM, s.r.o.

Dále spolupracujeme:

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady

Střední zemědělská škola Čáslav 

The black agrotechnics

Zemědělství žije! 

Mediální partner výstavy TECHAGRONárodní výstava hospodářských zvířat

 

Provozovatel webu:

Česká paznehtářská asociace, s.r.o.

Trojická 1910/7

128 00 Praha 2

IC: 09897771

Spisová značka: C 344273/MSPH Městský soud v Praze