Jaké by to bylo, kdybyste měli vždy po ruce svého vlastního asistenta, který by vás včas upozornil na to, co všechno potřebujete vyřešit? Kdybyste se ho zeptali, co se dělo před měsícem nebo rokem a on Vám hned odpověděl, jak to doopravdy bylo. A případně by vám objektivně napověděl, zda jdete správným směrem. Není to reálné? Je – HoofManager ví o končetinách vše!

V dnešní době je člověk často přehlcen informacemi a jednotlivými úkoly. Někdo se snaží všechno udržet v hlavě nebo sepisuje různé “To Do” listy. Co kdybychom něco zapomněli. Nakonec dřív nebo později k tomu stejně dojde. V chovu to pak způsobuje nemalé potíže…

Žádný chovatel nebere svůj chov na lehkou váhu, pečlivě sleduje vývoj zdravotního stavu dojnic a poctivě vede evidenci ošetření. Patří už evidence ošetření paznehtů k vaším pravidelným záznamům? Pokud patříte k těm šťastlivcům, kterým se nikdy nestalo, že by dlouho zpětně hledali ve svých zápiscích jakoukoli potřebnou informaci, nebo že by trávili svůj čas zdlouhavým rutinním doplňováním tabulek nebo psaním poznámek do sešitů, tak vám gratulujeme. Pro všechny ostatní je vám plně k dispozici neúnavný asistent – aplikace HoofManager.

Původní česká aplikace HoofManager je unikátním pomocníkem pro nejpřesnější elektronickou evidenci ošetření paznehtů.

Není třeba se bát složitého ovládání, využití aplikace je dostatečně intuitivní. Případně se vždy můžete podívat do nápovědy nebo se obrátit na technickou podporu.

Zkuste otevřít aplikaci hned teď! Lze ji spustit i z webového prohlížeče na počítači, na mobilním telefonu i na většině tabletů. Po jednoduché a rychlé registraci můžete naplno využít potenciál Vašeho nového pomocníka.

Mějte aktuální přehled o stavu každého zvířete na vaší farmě. Vždy se můžete podívat, jak se vyvíjí jeho zdravotní stav a jestli je vybraná léčba efektivní.

Výhody aplikace HoofManager

  • Přehled o každém zvířeti

Ihned vidíte průběh onemocnění zvířete i způsoby léčby. Snadno zjistíte, zda je zvolená léčba účinná.

  • Přehledné statistiky

Dokonalý přehled o vývoji zdravotního stavu stáda díky přehledným grafům. Ihned vidíte, jestli se stav zlepšuje nebo zhoršuje.

  • Plánování kontrol

Rychlé a přehledné plánování kontrol. Aplikace vám sama ukáže, kde a jaká zvířata je potřeba ošetřit.

  • Online přístup

Všechna data jsou ukládána online s pravidelnými zálohami. Máte k nim tak přístup odkudkoli.

Až budete potřebovat zaznamenat nový nález, stačí vybrat konkrétní zvíře, končetinu, oblast paznehtu, zvolit nález ze seznamu možných nálezů a jeden z nabízených způsobu ošetření. Případně lze zvolit návrh léčby antibiotiky nebo vyřazení zvířete z chovu. Doplňte svůj zápis o fotky nálezu. Již existující záznam prohlídky lze editovat. Všechna data jsou ukládána online s pravidelnými zálohami, takže máte evidenci na jednom místě a přístupnou z jakéhokoliv zařízení.

Můžete používat aplikaci i offline. Nyní je dostupná adaptace aplikace v anglickém, německém a ruském jazyce.

K dispozici zdarma na www.hoofmanager.cz