ONLINE KONFERENCE MLÉKO 2025
11.3.2021 a 18.3.2021

7.00 – 10.15 hodin

KONFERENCI MODERUJE DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ

Pokud jste z top managementu velkých zemědělských podniků zabývajících se chovem skotu (nad 350 ks) a aspoň na jednu otázku jste zodpověděli NEVÍM, rádi vás přivítáme na naši online konferenci a na tyto otázky se pokusíme najít odpovědi.

Pozvání přijali:
Jan HULSEN, specialista nizozemské společnosti CowSignals – Tématem bude plánování stájí pro chov skotu – ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA BUDE KE SHLÉDNUTÍ POUZE V PŘÍMÉM PŘENOSU.

Guus LANSINK, majitel německé farmy s 16 dojicími roboty A4. Tématem bude řízení farmy Dairy XL a automatizace provozu. Diskuze se zúčastní také hlavní zootechnik.

Adam KORZINSKI, specialista péče o zákazníky Lely North East. Tématem bude Lely Horizon a jak plně využívat data pro snížení nákladů na farmě Dairy XL.

Mojmír DORAZIL, předseda představenstva společnosti ZS Devět křížů (farma Domašov), první plně automatizovaná stáj u nás. Tématem bude automatizace provozu, data a jak je důležité je správně využívat. Diskuze se zůčastní také hlavní zootechnik.

p. SAYKO, majitel maďarské farmy s 9 dojicími roboty A5. Farma byla spuštěna koncem minulého roku a je stále v rozvoji. Již nyní průměrná užitkovost činí 42 kg / krávu. V tématu se zaměříme především na důležitost projekce a celkovou přípravu projektu. Diskuze se zúčastní také hlavní zootechnik.

Zdeněk WEBER, ředitel několika zemědělských společností včetně ZD Koryta a Farmy Číhaň. Tématem bude především další rozvoj s robotickým dojením. Diskuze se zúčastní také hlavní zootechnik.

Kamila ŠESTÁKOVÁ, specialistka týmu Podpora řízení farmy společnosti AGRO-partner Soběslav a Lely Centra Soběslav. Tématem bude, jak je důležitá příprava projektu, na co nezapomenout, na co se zaměřit.

 

11. března 2021:

hosté – Jan Hulsen, Mojmír Dorazil, pan Sayko, Kamila Šestáková

18. března 2021:

hosté – Jan Hulsen, Guus Lansink, Zdeněk Weber, Adam Korzinski

Na závěr obou dní proběhne společná panelová diskuze, kde se zúčastní majitelé podniků a také hlavní zootechnici.

Přihlášky a další informace ZDE