GEA Farm Technologies, je přední světový výrobce technologie dojení mléka. Dodává farmářům všechny typy dojících zařízení přes konvové až po plně automatické systémy robotického dojení.

GEA Farm Technologies poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti vybavení mléčnic, jako jsou chladící tanky a vany na mléko. V rámci zvyšování efektivity provozu instalujeme zařízení na zpětné získávání tepla z mléka, čímž farmářům umožníme šetřit náklady.

Sortiment firmy zahrnuje další produkty, které jsou v úzkém kontaktu se zvířaty a svou kvalitou zaručí dlouholetou životnost v tomto náročném prostředí každodenní zátěže. Zákazníci si mohou zvolit různé typy nahaněčů krav, selekční branky, automatické váhy, napájecí automaty pro telata, zařízení pro pasterizaci krmného mléka. Systémy pro oblast kejdového hospodářství a stájové technologie dotvářejí komplexnost přístupu společnosti GEA Farm Technologies ke zlepšení kvality života farmářů a jejich stád.

Vaše nápady a projekty jsou pro nás výzvou a obchodní partneři GEA Farm Technologies jsou zde, aby vaše myšlenky realizovali.

Novinky a inovace

-> Automatická kruhová dojírna pro velké mléčné farmy GEA DairyProQ – DPQ

Automatická kruhová dojírna DairyProQ od firmy GEA nabízí farmářům průlomový způsob optimalizace pracovních operací v mléčném průmyslu. DairyProQ garantuje harmonickou rovnováhu a perfektní symbiózu mezi lidmi, zvířaty a technikou.

DairyProQ – to nejlepší řešení pro velké farmy!

Jen zdravá dojnice, která se cítí dobře, dokáže vyprodukovat mléko té nejvyšší kvality. Kruhová dojírna DairyProQ klade na komfort dojnic zásadní důraz. Díky optimálnímu procesu získávání mléka, kam patří i správná péče o vemeno a struky a také všechna důležitá vyhodnocení kvality mléka u každé dojnice, se automatická kruhová dojírna postará o unikátní průběh dojení. Současně zajistí ty nejlepší podmínky pro dosažení maximálního nádoje a udržení co nejlepšího zdravotního stavu celého stáda.

V oblasti produkce mléka je to prostě ideální řešení – dnes i zítra!

bez-nazvu

Individuální péče o každou dojnici

Dojnice milují ustálené zvyklosti. A o to více ocení klidnou a zcela jedinečnou rutinu dojení na „jejich milované“ kruhové dojírně DairyProQ. Od samého začátku – tedy od nasazení strukové návlečky, stimulace struků, jejich očištění, osušení, rozdojení, dojení, až k následnému dipování a konečnému snímání návleček individuálně podle vydojení jednotlivých čtvrtí. Každý krok dojení se probíhá uvnitř strukové návlečky plně automaticky a se stále stejnou precizností, na kterou si vaše dojnice rády zvyknou.

Ta nejlepší péče o struky od prvopočátku

U DairyProQ probíhá celý proces dojení uvnitř strukové návlečky v rámci jednoho jediného nasazení. Stimulace struků začíná ihned při nasazení strukové návlečky a šetrně připravuje dojnici na dojení. Po nasazení návlečky proběhne omytí struku nebo predipování (dle směrnic a ustanovení každé dané země). Po navazujícím osušení se spustí rozdojení.

bez-nazvu

DairyProQ má všechny důležité senzory, kterými neustále analyzuje průtok mléka a u každého struku individuálně pak vodivost, barvu, teplotu mléka a nádoj. V závislosti na výsledcích analýzy a na výstražných hlášeních ventil otevírá nebo zavírá cestu pro transport mléka.

bez-nazvu

Do tanku teče jen skutečně kvalitní mléko!

Individuální snímání každé čtvrti zabraňuje předojení

Pokud průtok u jednoho struku klesne pod stanovenou mez, na odpovídajícím struku začne proces snímání: Mléčný ventil se uzavře, proběhne dipování po dojení a struková návlečka se ze struku sejme.

vystrizek

Zdraví vemene začíná u každého struku

Ještě uvnitř strukové návlečky pokryje dipovací prostředek rovnoměrně a úsporně všechny jemné záhyby a póry pokožky struků a také strukový kanálek. Rychlé nanesení prostředku je perfektní ochranou proti původcům mastitidy a podporuje dobrý zdravotní stav vemene pro další hodiny ve stáji.

bez-nazvu

Video č. 1 DPQ


-> Apollo Systém Dojení = automatické dipování struků a proplach celé dojačky

Inovativní systém Apollo zvyšuje efektivitu tím, že snižuje pracovní zátěž a zaručí vyšší průchodnost dojírny. Apollo zaručí snížení rizika křížové kontaminace, a tím minimalizuje riziko vzniku mastitid. Tento systém zajistí minimalizaci stresu a přinese zjednodušení a standardizaci celého procesu dojení.

Chraňte kvalitu mléka unikátním pojistným ventilem!

bez-nazvu

Video č. 2 Apollo milking system


GEA FARM TECHNOLOGIES CZ, spol. s r.o.,

Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla,

tel.: +420 730 595 447

E-mail: Office.WCZ@gea.com ,  www.gea.com

KAMÍR a Co spol. s r.o. , Ferd. Pakosty 1148, 395 01 Pacov, tel.: +420 602 438 455

E-mail: info@kamir.cz,

www.kamir.cz

UNIPRO SERVIS, spol. s r. o., Gebauerova 605/34, Brno – Židenice, 615 00 , telefon: +420 777 944 911

E-mail: uniproservis@seznam.cz

www.uniproservis.cz

AGP – nova spol. s r.o., Tř. 28 října 17, 371 01 České Budějovice

tel.: 602 118 617, email: p.vochozka@agpnova.cz

p.vochozka@agpnova.cz

www.agpnova.cz

„GEA Farm Technologies CZ = silný a spolehlivý partner pro budoucnost“