Po všech stránkách atraktivní premiéra je připravena na neděli 24. května v Chuchle Areně Praha. První letošní dostihy na hlavním rovinovém závodišti se mohou pochlubit početnými startovními poli i atraktivní konkurencí.

V Gomba handicapu (1200 m) se o unikátní čtvrté vítězství za sebou pokusí Master Of Gold v sedle s Jaromírem Šafářem. Devítiletý matador stáje TVD a.s. však narazí na šampiona sprinterů Mr Righta, vítězku Svatováclavské ceny Sweeticon či na Turf Gala úspěšného Beau Massagota.

Druhým vrcholem dne bude Velká dubnová cena (1800 m), kde domácí hvězdy Kronprinze, Boomboom Kisse, Torque Powera, Sašu nebo klasického vítěze Ignaciuse Reillyho vyzve dvojnásobný slovenský Kůň roku Zoriana. Slovenští koně se zúčastní i rámcového programu.

Ve čtyřech z osmi dostihů dne bude maximální počet 16 startujících, úvodní bod programu bude odstartován ve 14:15. Stejně jako na zahajovací mítink sezony v Mostě nemá ani do Chuchle Areny Praha přístup divácká veřejnost a majitelé.

Průběh celého odpoledne však bude živě vysílat  internetová televize EquiTV. Její přímý přenos začíná ve 13:45.

První dostih: 14.15 hodin
Poslední dostih: 17.45 hodin
Počet dostihů: 8

startovní listina ZDE

V čase konání dostihů je zde můžete sledovat i v živém vysílání na webových stránkách dostihového závodiště ve Velké Chuchli – https://www.velka-chuchle.cz/dostihy-zive

zdroj:

https://www.equitv.cz/zive/zive-velka-jmena-i-pole-nenechte-si-ujit-dostihy-z-velke-chuchle.html

https://www.velka-chuchle.cz/sezona/93-gomba-handicap-62-velka-dubnova-cena

foto: https://www.velka-chuchle.cz/fotogalerie/dostihy