Inovativní systém tekutých minerálů do vody s automatickými systémy dávkování

Irská společnost TERRA NutriTECH byla založena v roce 2012 bratry Kildarovými a vášnivými chovateli masného skotu Tomem a Padraigem Hennesy. Její specializací je přesná suplementace minerálních látek hospodářským zvířatům. Společnost vyrábí jak tekuté minerály, tak i přesný kontrolní systém pro jejich aplikaci přímo na farmě. Přesnou suplementací minerálních látek se maximalizuje plodnost a zdraví stáda, což je zásadní pro řízení uhlíkové stopy každé farmy. Platforma poskytuje data jak pro farmáře, tak pro partnery a přispívá k včasným manažerským rozhodnutím. Kromě dat, které systém generuje v reálném čase, upozorňují alarmy na únik vody, výpadky proudu nebo problémy s průtoky vody.  

Přenosný systém OrbVie

Přenosný systém OrbVie je plnitelný, bateriově napájený 5litrový dávkovač minerálů, který poskytuje přesné dávkování minerálů pro stádo jakékoli velikosti. Nepotřebuje síťové napájení.  Obsahuje dobíjecí baterii s dlouhou životností (Jedno nabití vydrží 2 měsíce +) Vloží se do vodního žlabu a tekutá minerální směs se uvolní do pitné vody. Přenosný systém OrbVie dávkuje minerály na základě spotřeby vody zvířaty v závislosti na nastavené receptuře. Má baterii s dlouhou výdrží, která odešle upozornění do aplikace, když je potřeba ji dobít.

OPIS Controller

OPIS Controller je automatický systém dávkování minerálů pro stáda 100+ zvířat. OPIS se integruje do vodovodní sítě a umožňuje farmářům dávkovat až šest tekutých minerálních směsí prostřednictvím napáječek až třem samostatným skupinám zvířat současně. OPIS lze instalovat uvnitř i venku. Je napojen na vodoměr, který sleduje, kolik vody stádo (stáda) spotřebuje, a umožňuje tak farmáři zvýšit nebo snížit koncentráty dávkovaných minerálů. Používání systému OPIS na farmách dodává vašemu stádu přesnou výživu, zajišťuje zdravější zvířata, vyšší produkci a méně práce.    

Odeslat dotaz