Skupina Tatoma s více než 30 letou působností na trhu je předním výrobcem krmné techniky (tažených a samochodných krmných vozů), rozdružovačů slámy a velkých stacionárních mícháren TMR, které dodává do celého světa. Základní portfólio krmných vozů vertikálních i horizontálních o objemu 6 – 32 (i více) m3 je možné modifikovat přímo na přání zákazníka.

Krmné vozy Tatoma jsou známé svým designem, kvalitou a spolehlivostí a také řešením potřeb chovatelů hospodářských zvířat od těch nejmenších až po ty nejsložitější projekty, a to prostřednictvím vývoje návrhů na klíč.

Krmná technika

Jaké řešení zvolit?

80-100 krav tažený krmný vůz
180-200 krav samochodný krmný vůz o 23% nižší náklady oproti taženým krmným vozům
2000-2500 krav  stacionární míchárna o 38% nižší náklady oproti taženým krmným vozům

Rozdružovače, štípače slámy

řezací systém má válec s čepelí a řídícím systémem, který řídí přísun balíku a umožňuje jeho rozřezávání a následné rozdělení na podestýlku nebo krmnou slámu. Všechny modely mají dvě rychlosti, které určují rozsah řezanky.

  • maximální využití řezanky – řešení pro skot, ovce a drůbež
  • výrazně snížené náklady na řezání slámy – postačí slabší traktor
  • rychlé a spolehlivé rozmělnění
  • homogenní distribuce možností řízení pomocí fukaru
  • ekonomický provoz při zachování vysokých výkonů

 

Centrální  mísírna TMR

velké stacionární míchárny krmiv se běžně ve světě využívají pro krmení velkého množství zvířat na jednotlivých farmách a přilehlém okolí. Velkou výhodou tohoto řešení je koncentrace na jednom místě, velmi nízké provozní náklady, vysoká obslužnost a minimalizace ztrát krmiv při vlastním procesu míchání TMR.

Odeslat dotaz